Štěstíčko,

27. 11. 2007 | † 03. 12. 2011 | kód autora: fMD
Sluníčko moje milované,přeji ti krásný den,den ještě krásnější, než byli ty předchozí.Posílám dlouhá, něžná políbení, hebounká pohlazení a nekonečně mnoho vzpomínek na tebe.
Když jsem šel spát, moc jsem si přál, aby jsi se opět vrátila do mých snů tak jako v předchozích nocích. Tak jako v realitě, tak i ve svých snech prožívám s tebou úžasné chvíle.Ráno, když se probouzím, je mi moc líto, ze se mi sen rozplynul.Líto ale jen na chvíli, neboť vím, že brzy budu opět s tebou.Vezmu tě do náruče, přivinu k sobě a beze slov budu žít ze tvého dechu, ze tvého srdce, ze tvé vůně.
Budu lehounce líbat tvé vlásky, tvé rty mající chuť lesních jahod.Rty hřejivé jako lesní mýtina vystavená horkému slunci.Dotknu se tvých tváří a zadívám se do očí, hlubokých jako horská jezera, jejíchž voda je průzračně čistá a přesto dna člověk nedohlédne.
V koutku malé kavárny uchopím tvé dlaně,něžné, sametové a budu se na tebe dívat, poslouchat tvůj hlas.Hlas přívětivý, milý, laskavý.
Pojď,utečeme tam,kde nikdo není.Tam, kde nejsou závistivé pohledy ani pohledy porozumění...........dřevěné schodiště praská pod nohama, stoupající do ráje....malý pokojík, teplo a ticho.Jsme sami.....líbám tě, hladím celou celičkou se zatajeným dechem nad tvou hebkostí a vůní, chvěním........jsme jeden člověk prožívající výbuchy vulkánů nad teplou tropickou pláží z bílého, jemného písku........bože,proč ten čas tak rychle běží,je v tu chvíli tak nespravedlivý. Ale nás nezlomí, vrátíme se na náš ostrov klidný i neklidný,ale
krásný. Miláčku,víš, na co myslím? Víš, o čem píši? Víš,víš.
Jsme teprve na začátku všeho krásného, úžasného.Já to vím, jsem přesvědčen o všem,protože tě MILUJI !!!!!
Hvězdičko mého srdce,stýská se mi za tebou.Moc mi chybíš.

Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.