Hvězdičko,

01. 01. 2008 | † 03. 12. 2011 | kód autora: fMD
Miláčku,andílku mého srdce,přeji krásný den,první den nového roku.Posílám něžná políbeni,hebounká pohlazení.
Řiká se ,že poslední den v roce by neměl být nikdo sám. A vidíš,já sám zůstal. A konec starého roku jsem zaspal.Neslyšel jsembouchání špuntů, šum sektu, ani bujaré bouchání rachejtlí a ohňostrojů. Když jsem procitl,bylo již kolem ticho.Starý rok už spal,nový se probouzel.
Zdál se mi krásný sen,sen o tobě miláčku,sen o tvé kráse,o tvé hebkosti,něze,sen o tvé duši. Procházeli jsme se po hřebeni hory,drželi se za ruce a dívali se do údolí na všechny strany jak k výšinám létají barevné rakety a kouzlí před očima různé obrazce.
Jaký bude nový rok? Určitě krasný.Už jen proto ,že tě mám štěstíčko milované, že jsi,že existuješ.Tak krásný jako konec starého roku,od chvíle co jsme se poznali.A to i vše šedivé v životě má růžovou barvu.
Moc si přeji miláčku, aby nás to krásné,co prožíváme nikdy neopustilo,naopak. Aby to bylo krásnější a krásnější. I přes všechny překážky,které nás potkají.
Včera jsem se opět rozpovídal viď ? Byla ve mě velká radost z toho,že jsme spolu.díval jsem se na tebe a v mém srdci vše hořelo,díval se do tvých očí a snažil se z nich číst,díval se na tvé rty a chtěl je líbat,tvé dlaně držely mé a jimi proudila horká láva touhy,chtělo se mi volat na všechny kolem.....to je má láska,moje štěstí,můj anděl.To je človíček pro kterého tluče mé srdce,kterému mé srdce,ten malý telegraf, každý okamžik vyťukává telegram..miláčku,lásko,hvězdičko,stýská se mi,chybíš mi.

Přišla mi tvá krásná zprávička,zprávička,která tak jako všechny zahřejí na srdci a já moc děkuji. Miláčku, pro mne nic z toho není zpestřením ani poblouzněním na chvíli.Copak bych takto mohl psát své zprávičky?Miluji tě a ty to víš.Myslím,ze v našem vztahu není nic složitého, ale v našem okolí.Jsme takový malý svět,malá pevnůstka,kterou si musíme hájit proti okolnímu světu.Ten je složitý,to víme oba.
Miláčku,neoddávej se žádným katastrofickým myšlenkám,nedovol jim, aby podlamovaly tvé pocity radosti a štěstí.
Jsi můj svět,krásný,něžný,půvabný, A i já mám v hlavě zmatek,když se na chvíli odmlčíš.Miluji tě,toužím po tobě,po tvé přítomnosti a jsem šťastný,že miluješ i ty mne.Jsem tvůj,jen tvůj andílku štěstí.

Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.